http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
دوشنبه 28 فروردين 1396
وزنیاک:در سال 2075 اپل، گوگل و فیسبوک محبوب تر خواهند شد
وزنیاک:در سال 2075  اپل، گوگل و فیسبوک محبوب تر خواهند شد

آخر هفته جاری کنفرانس «سیلیکون ولی کامیک کان» برگزار می شود و آنگونه که از شواهد مشخص است موضوع اصلی آن «آینده بشریت: زندگی انسان ها در سال 2075 چگونه خواهد بود؟» است.

آخر هفته جاری کنفرانس «سیلیکون ولی کامیک کان» برگزار می شود و آنگونه که از شواهد مشخص است موضوع اصلی آن «آینده بشریت: زندگی انسان ها در سال 2075 چگونه خواهد بود؟» است.

کنفرانس سه روزه کامیک کان که «استیو وزنیاک»، یکی از مؤسسان اپل، نیز در بنیانگذاری آن نقش داشته است برای نخستین بار در سال گذشته برگزار شد. در همین رابطه وزنیاک در مصاحبه اش با USA Today عنوان کرده که انتظار دارد کمپانی هایی نظیر اپل، گوگل و فیسبوک در 58 سال آینده پیشرفته تر و محبوب تر شده باشند.

در سال 2075، هوش مصنوعی تمام دنیا را در بر خواهد گرفت

او همچنین اذعان داشته که در سال 2075 شهرهای جدیدی در مکان هایی که امروز صحراها حضور دارند، تاسیس خواهند شد و بنابراین مشکلی از بابت تامین مسکن وجود ندارد. همچنین هوش مصنوعی در همه جا حضور خواهد داشت و انسان ها قادر هستند تا بدون نیاز به مراجعه به پزشک، مراحل تشخیص بیماری تا درمان را طی کنند.

همچنین گفتنی است وزنیاک عنوان کرده که صنایع و کارخانجات عظیمی در کره مریخ به فعالیت خود ادامه خواهند داد و حتی ایالات متحده مناطقی را برای سکونت انسان ها توسعه می دهد.

لازم به ذکر است کامیک کان از تاریخ یک تا سه اردیبهشت ماه در مرکز همایش های «سن خوزه» برگزار می شود و در آن حدود 75 تا 100 هزار نفر شرکت خواهند کرد و مهمان های ویژه ای از بازیگران گرفته تا فضانوردانی همچون «باز آلدرین» نیز حضور می یابند.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200