http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
دوشنبه 4 دي 1396
تمام موافقان و مخالفان پشيماني از راي به رییس‌جمهور
تمام موافقان و مخالفان پشيماني از راي به رییس‌جمهور

​هفت ماه از انتخاب حسن روحاني به عنوان رييس‌جمهور مي‌گذرد و حالا باتوجه به محقق نشدن وعده‌هاي انتخاباتي، اعلام خبر گراني بنزين و عوارض بالاي خروج از کشور در بودجه 97 برخي از کاربران با هشتگ پشيمانم، اقدام به اعلام پشيماني از راي به حسن روحاني کرده‌اند.

هفت ماه از انتخاب حسن روحاني به عنوان رييس‌جمهور مي‌گذرد و حالا باتوجه به محقق نشدن وعده‌هاي انتخاباتي، اعلام خبر گراني بنزين و عوارض بالاي خروج از کشور در بودجه 97 برخي از کاربران با هشتگ پشيمانم، اقدام به اعلام پشيماني از راي به حسن روحاني کرده‌اند.
نوید محمدزاده، علی کریمی، مهدی فخیم‌زاده و دیگر چهره‌های معروف ورزشی و هنری و البته برخي چهره‌هاي غیرسیاسی عنوان کردند که از رای به روحانی پیشیمان‌اند و حتی برخی از آنان بابت حمایت‌های خود از مردم عذرخواهی هم کردند. برخی نیز معتقدند که اگرچه از اقدامات روحاني راضي نيستند اما باتوجه به کانديداهاي رياست‌جمهوري براي دولت دوازدهم از راي به حسن روحاني پشيمان نيستند.
آن‌طور که در شبکه‌هاي اجتماعي آمده برخي چهره‌هاي اصلاح‌طلب، پیرامون ابراز ندامت از رای به روحانی معتقدند که آنها از دولت روحانی حمایت کرده و مي‌کنند و از انتخاب خود پشیمان نيستند، اما وظیفه خود مي‌دانند که انتقاد هم کرده و حتی با صدای بلند آن را بیان کنند و این موضوع را تضعیف دولت نمي‌دانند.
در اين ميان برخي جريان‌هاي حامي دولت نيز با انتشار مطالبي در رسانه‌ها و فضاي مجازي معتقدند پشت پرده‌اي در زمينه شکل‌گيري اين کمپين وجود دارد و آن را ساخته و پرداخته رقيبان روحاني مي‌دانند.
برگزاری اولین کمپین صادرات محصولات صنایع‌دستی
هفته گذشته در راستای اجرایی شدن کمپین صادرات خرده‌فروشی محصولات با شعار "آنلاین شوید، جهانی بفروشید" همایشی با حضور هنرمندان استان گلستان با مشارکت معاونت صنایع‌دستی کشور و اداره‌کل پست اين استان برگزار شد.
مجری این کمپین شرکت خصوصي بود که دارای چهار نمایندگی در کشورهای مختلف دنیاست و براساس توافق‌های انجام‌شده تمام خدماتی که از سوی این شرکت عرضه می‌شود به‌مدت شش ماه به‌صورت رایگان خواهد بود و هیچ حق عضویتی از هنرمندانی که قصد صادرات محصولات خرده‌فروشی خود را دارند دریافت نمی‌شود.
به عقيده شرکت‌کنندگان در اين کمپين صادرات خرده‌فروشی صنایع‌دستی به‌صورت هدیه، وسایل کاربردی و زینتی راه خود را در بازارهای بین‌المللی باز کرده است و همکاری‌ها در راستای بسترسازی و تسهیل در این امر منجر به کسب سهم بیشتر از بازارهای اقتصادی و ارتقای جایگاه صنایع‌دستی در بازارهای بین‌المللی می‌شود.
اين کمپین تخصصی با هدف آشناسازی هنرمندان صنایع‌دستی گلستان با صادرات محصولات و گسترش جایگاه صنایع‌دستی و ترویج صادرات صنایع‌دستی استان برگزار شده است.
 
منبع:عصر ارتباط


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200