http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
دوشنبه 13 آذر 1396
دستور باخت مربي به کشتي‌گير ايراني
دستور باخت مربي به کشتي‌گير ايراني

بايد ببازي يکي از هشتگ‌هايي بود که هفته گذشته بارها توسط کاربران شبکه‌هاي اجتماعي در ايران به اشتراک گذاشته شد. در فيلمي که در شبکه‌هاي اجتماعي پخش شده مربي ايران به علي‌رضا کريمي کشتي‌گير توانمند زير 23 سال کشورمان مي‌گويد: "بايد ببازي" عبارتي که بسياري از ايرانيان را شگفت‌زده و ناراحت کرده است.

بايد ببازي يکي از هشتگ‌هايي بود که هفته گذشته بارها توسط کاربران شبکه‌هاي اجتماعي در ايران به اشتراک گذاشته شد. در فيلمي که در شبکه‌هاي اجتماعي پخش شده مربي ايران به علي‌رضا کريمي کشتي‌گير توانمند زير 23 سال کشورمان مي‌گويد: "بايد ببازي" عبارتي که بسياري از ايرانيان را شگفت‌زده و ناراحت کرده است. مسابقه کشتی‌گیران رژيم صهيونيستي و آمریکایی تقریبا همزمان با کشتی علیرضا کریمی برگزار می‌شد و باتوجه به برد حريف اسراييلي در صورتي که نماينده ايران نماينده روسيه را شکست مي‌داد مي‌بايست به ديدار حريف اسراييلي برود. براي جلوگيري از رويارويي کريمي با نماينده رژيم صهيونيستي و احتمال محروميت در صورت حاضر نشدن در اين ديدار اما علي‌رضا رضايي کشتي‌گير سنگين وزن سابق کشور و مربي فعلي تيم زير 23 سال به کريمي دستور داده که بايد ببازد. اين در حالي است که پيش از اين يک‌بار ديگر کريمي با مشکل مشابهي روبه‌رو شده بود.
آن‌طور که در شبکه‌هاي اجتماعي آمده پس از نخستین اقدام کریمی برای رویارو نشدن با ورزشکار رژیم صهیونیستی به وزارت ورزش مراجعه کرده تا پاداش در نظر گرفته برای قهرمانان که قرار بود به همان اندازه هم برای کریمی در نظر گرفته شود را دریافت کند اما این پاداش به او پرداخت نشد. نکته جالب اينجاست که اين بارهم به اين ورزشکار وعده دريافت پاداش داده شده است. فارغ از تمام اين مسايل اما بسياري از کاربران ايراني معتقدند که نبايد مربي ايران از ورزشکارش مي‌خواست که ببازد و برخي نيز خواستار اتخاذ روش ديگري به جاي روبه‌رو نشدن ورزشکاران ايراني با ورزشکاران رژيم صهيونيستي شدند.
پيشنهاد تشکيل کمپين کانکس
هفته گذشته برخي از کاربران ايراني شبکه‌هاي اجتماعي خواستار تشکيل کمپيني براي کمک به تامين مسکن موقت زلزله‌زدگان اخير استان کرمانشاه شدند.
آن‌طور که در شبکه‌هاي اجتماعي آمده کانکس و وسایل گرمایشی مهم‌ترین ملزومات مورد نياز در اين روزها براي زلزله‌زدگان است و این در حالی است که بررسی‌ها نشان داده کانکس‌های شش متر مربعی بیشترین کاربرد را در این مرحله خواهد داشت که متوسط قیمت این کانکس‌ها حدود 2.5 میلیون تومان است. به نظر می‌رسد اگر کمپینی به نام «کانکس» آغاز شود و مردم به صورت اشتراکی اقدام به تهیه این کانکس‌ها کرده و به مناطق زلزله‌زده به‌خصوص روستاها بفرستند بار بزرگی از روی دوش مردم زلزله‌زده برداشته می‌شود.
 
منبع:عصر ارتباط


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200