http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
يكشنبه 7 خرداد 1396
نوبخت: دولت معتقد به صیانت از فضای مجازی است
نوبخت: دولت معتقد به صیانت از فضای مجازی است

محمد باقر نوبخت ، درباره نقش فضای مجازی در مشارکت مردم در انتخابات اظهار کرد: فضای مجازی این فرصت را فراهم کرد تا بتوانیم اطلاع رسانی کافی را که در سایر مجاری اطلاع رسانی از جمله رسانه ملی دچار مشکل بودیم، انجام دهیم.

محمد باقر نوبخت ، درباره نقش فضای مجازی در مشارکت مردم در انتخابات اظهار کرد: فضای مجازی این فرصت را فراهم کرد تا بتوانیم اطلاع رسانی کافی را که در سایر مجاری اطلاع رسانی از جمله رسانه ملی دچار مشکل بودیم، انجام دهیم. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، وی تاکید کرد: با استفاده از فضای مجازی توانستیم به خوبی اطلاع رسانی کنیم بنابر این دولت معتقد است باید بیش از پیش برای صیانت از این فضا اقدام کنیم.

**انتخابات بدون کوچک ترین اتفاق سوئی در کشور برگزار شد

سخنگوی دولت همچنین در پاسخ به سوالی درباره امنیت انتخابات گفت: مشارکت مردم به یک عدد بی سابقه از نظر کمی و مطلق در انتخابات رسید، بیش از 40 میلیون نفر آمدند و در کمال آرامش که ناشی از ادراک مردم فهیم ما بود در انتخابات شرکت کردند بدون این که کوچک ترین اتفاق سوئی در کشور رخ دهد.

نوبخت تصریح کرد: این موضوع نشان گر امنیت و صیانت آرا بود و دولت تلاش کرد مُر قانون را رعایت کند.

وی یادآور شد: یکی از مشکلاتی که با آن مواجه شدیم این بود که عده ای ساعت ها در صف ها ایستادند و ساعت 24 به پای صندوق ها رسیدند و به آنان گفتند اگر یک دقیقه از ساعت 24 بگذرد رای آنها گرفته نمی شود، در حالی که در سنوات گذشته بعد از ساعت 24 رای آنهایی که در پای صندوق ها بودند، اخذ می شد.

وی تاکید کرد: دولت بدلیل این که بعدها نگویند این انتخابات با تخلف و نادیده گرفتن قانون خاتمه یافت از یک تعداد آرا که حق هموطنان بود، رای بدهند در برابر نظر شورای نگهبان تسلیم شد.

سخنگوی دولت به اعتراض یکی از نامزدها اشاره کرد و گفت: شورای نگهبان قبل از این که وزارت کشور جواب این نامزد را بدهد، جواب وی را داد و تاکید کرد که قانون به خوبی اجرا شد و ما مراقبت لازم را داشتیم.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200