http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
شنبه 24 مهر 1395
بزرگترین عیب آیفون 7 اعلام شد
بزرگترین عیب آیفون 7 اعلام شد

پس از مقایسه باطری آخرین پرچمداران گوشی های هوشمند، آیفون در مقابل سامسونگ، HTC و LG کم آورد.

چند هفته ای از رونمایی گوشی های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس می گذرد؛ حالا زمان آن رسیده که بتوان در مورد ویژگی های آن با اطمینان خاطر بیشتری حرف زد و نقاط ضعف و قوت این گوشی را بهتر بررسی کرد. البته با وجود اینکه کاربران از باطریاین سری از گوشی های آیفون شکایت دارند، ولی می توان گفت که نقاط قوت آن بیشتر از نقاط ضعفش است.

نسل جدید آیفون از قدرتمندترین تلفن های هوشمند بر روی این کره خاکی است و در مقایسه با مدل های قبلی آیفون از هر نظر پیشرفت کرده است. البته این مدل از گوشی های آیفون هنوز از نظر مصرف باطری که یکی از قسمت های بسیار مهم هر گوشی محسوب می شود، چندان تعریفی ندارد.

در آزمایش اخیری که "ویچ"، یک شرکت آزمایش گجت در انگلیس انجام داد، مشخص شد که گوشی های آیفون 7 دارای بدترین نوع باطری در بین گوشی های هوشمند است.  شرکت اپل مدعی شده بود که گوشی های 4.7 اینچی آیفون 7 این قدرت را دارند که باطری گوشی را دو ساعت بیشتر از سری گوشی آیفون 6 اس نگه دارند که البته در آزمایش های "ویچ" در این زمینه پیشرفت هایی وجود داشت ولی حتی با این پیشرفت، آیفون 7 از نظر عملکرد باطری ضعیف است.

شرکت "ویچ" پس از مقایسه آیفون 7 با آخرین مدل های گوشی سه شرکت رقیب اپل، نتایجی نه چندان خوشایند منتشر کرد.

این شرکت آزمایشی طراحی کرد که در آن باطری گوشی های پرچم دار چهار شرکت مختلف با یکدیگر مقایسه شد. در این رقابت با چهار گوشی های HTC 10، LG جی 5 ، سامسونگ گلکسی اس 7 و آیفون 7 اپل تماس تلفنی برقرار شده و در شبکه های اینترنتی جستجو شد. در تمام این پروسه هر چهار گوشی به اینترنت 3G متصل بودند. در پایان این آزمایش آیفون 7 اپل بازنده رقابت بود چرا که باطری آیفون 7 بسیار زودتر از دیگر گوشی ها خالی شد. 

بزرگترین عیب آیفون 7 اعلام شد
این شرکت می گوید: "در هفته اول به دلیل اینکه باطری یکی از مشخصه های مهم برای گوشی و کاربران است، نتایج را رونمایی نکردیم و بار دیگر آزمایش را تکرار کردیم ولی باز هم نتایج همان بود و باطری آیفون 7 بسیار زودتر از گوشی های دیگر تمام شد." آنچه از نتیجه این آزمایش بر می آید این است که برای شرکت اپل طراحی و باریک شدن گوشی بسیار مهم تر از طول عمر باطری بوده است و آنقدری که این شرکت بر روی باریک کردن گوشی ها متمرکز بود، به طول عمر باتری توجه نکرده است. 

انتظار می رود سال آینده شرکت اپل از آیفون هایی با طراحی متفاوت رونمایی کند و در سال 2017 بر روی کیفیت و افزایش طول عمر باطری گوشی های خود تمرکز بیشتری داشته باشد.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200