http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
چهارشنبه 24 شهريور 1395
تا ۵ سال آینده ارزش بازار ICT ایران به ۱۲۰ هزار میلیارد تومان می رسد
تا ۵ سال آینده ارزش بازار ICT ایران به ۱۲۰ هزار میلیارد تومان می رسد

برات قنبری، رئیس هیئت مدیره ی شرکت مخابرات ایران دیروز سه شنبه در مجمع عمومی صاحبان سهام این شرکت گفته است فضای مجازی دیگر فضای تهدید نیست. وی در ادامه اظهار داشته است: «فضای مجازی به سمت ایجاد فرصت در جهت توسعه ی اقتصادی در حرکت است. بر این اساس برای حرکت به سمت توسعه ی اقتصادی در این بخش، نیازمند تحول شرکت مخابرات ایران هستیم».

برات قنبری، رئیس هیئت مدیره ی شرکت مخابرات ایران دیروز سه شنبه در مجمع عمومی صاحبان سهام این شرکت گفته است فضای مجازی دیگر فضای تهدید نیست. وی در ادامه اظهار داشته است: «فضای مجازی به سمت ایجاد فرصت در جهت توسعه ی اقتصادی در حرکت است. بر این اساس برای حرکت به سمت توسعه ی اقتصادی در این بخش، نیازمند تحول شرکت مخابرات ایران هستیم».

قنبری در ادامه افزوده است: «مخابرات در کنار برنامه های اقتصاد مقاومتی باید به سمت فناوری های نوین نیز حرکت کند و در این راه، چاره ای جز یکپارچگی شرکت های مخابرات استانی با مخابرات ایران نبود».

رئیس هیات مدیره ی شرکت مخابرات ایران، در مورد انحلال شرکت همراه اول و ادغام آن در شرکت مخابرات ایران افزوده است: «این ادغام به معنای از دست رفتن برند همراه اول نیست و از سال ۹۷ قصد داریم در جهت یکپارچه سازی بخش تلفن ثابت و همراه، مدیریت مخابرات و همراه اول را یکپارچه کنیم. در این تصمیم حقوق سهامداران این شرکت به صورت قانونی حفظ خواهد شد».

قنبری با تاکید بر رشد بازار ICT کشور ادامه داده است: «پیش بینی می شود بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور تا ۵ سال آینده ۳ برابر فعلی رشد کند و ارزش این بازار ۳۵ هزار میلیارد تومانی به نزدیک ۱۲۰ هزار میلیارد تومان برسد».

گفتنی است در مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران، با انحلال ۳۰ شرکت مخابرات استانی و ادغام آنها با شرکت مخابرات ایران موافقت شد.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200