http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
سه شنبه 31 شهريور 1394
معاون شبکه شر‌کت خدمات انفورماتیک: شبکه هوشمند زیربنای تحقق بانکداری دیجیتالی است
معاون شبکه شر‌کت خدمات انفورماتیک: شبکه هوشمند زیربنای تحقق بانکداری دیجیتالی است

مهران محرمیان معاون شبکه شرکت خدمات انفورماتیک گفت: شبکه هوشمند پیش‌نیاز تحقق بانکداری دیجیتال است و برای این منظور ضروری است کارهای بسیاری در حوزه ارتقاي سرویس، فرایند و فناوری، انجام شود.

مهران محرمیان معاون شبکه شرکت خدمات انفورماتیک گفت: شبکه هوشمند پیش‌نیاز تحقق بانکداری دیجیتال است و برای این منظور ضروری است کارهای بسیاری در حوزه ارتقاي سرویس، فرایند و فناوری، انجام شود. وی به عنوان سخنران سمینار تخصصی تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های پرداخت بر فاصله زیاد تا دسترسی مطلوب به پهنای باند بالا در ایران تاکید کرد و افزود: امروز استفاده از تلفن‌های هوشمند عمومیت یافته و به تبع آن موبایل‌اپ‌ها نیز در میان سایر فناوری‌ها از جذابیت بالایی برخوردار است. به گفته وی مشتریان از شبکه‌های آینده انتظار دارند سریع باشند و تاخیر برای آنها به هیچ وجه قابل قبول نیست. 
شبکه‌های آینده باید بتوانند خود را بر اساس شرایط مختلف ترافیکی و کاربری مدیریت کنند و باید مسایل مربوط به انرژی و محیط زیست در آنها دیده شده باشد. 
وی افزود: سادگی در راه‌اندازی و امنیت بالا از ویژگی‌های شبکه‌های آینده است. محرمیان با اشاره به نتایج تحقیقات گارتنر افزود: دسترس‌پذیری متوسط شعب بانک بايد بین 99/9 تا 99/99 درصد باشد که معادل 8 ثانیه تا یک دقیقه قطعی در روز است و دسترس‌پذیری متوسط مرکز بانک بین 99/99 تا 99/999 درصد که معادل 1 تا 8 ثانیه قطعی در روز است؛ این در حالی است که دسترس‌پذیری فعلی شبکه زمینی کشور در شعب به طور متوسط حدود 97 درصد است که حدود 43 دقیقه قطعی در روز را نشان می‌دهد.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200