http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
آرشیوی
خدمات انفورماتیک استاندارد ایزو 27001:2013 گرفت
خدمات انفورماتیک استاندارد ایزو 27001:2013 گرفت

شرکت خدمات انفورماتیک در تداوم روند استقرار سیستم مدیریت امنیت اطلاعات(ISMS) مبتنی بر استاندارد ISO27001 موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ISO27001:2013 در حوزه مدیریت و شبکه‎های بین‎بانکی و بانکی شد.

شرکت خدمات انفورماتیک در تداوم روند استقرار سیستم مدیریت امنیت اطلاعات(ISMS) مبتنی بر استاندارد ISO27001 موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ISO27001:2013 در حوزه مدیریت و راهبری سرویس‎ها و شبکه‎های بین‎بانکی و بانکی شد. به گزارش عصر ارتباط استقرار این سیستم در راستای دستیابی به اهداف بانک مرکزی جمهوری اسلامی در حوزه امنیت اطلاعات بانکی و مهم‌ترین اهداف استراتژیک شرکت از جمله سیاست‌گذاری کلان و یکپارچه ریسک و امنیت اطلاعات، تداوم کسب و کار شرکت و نیز ایجاد زیرساخت‌های امنیت اطلاعات، از سال 1391 در حوزه مديريت و راهبری سرویس‌ها و شبکه‌های بین بانکی و بانکی آغاز شد که در نهایت منجر به اجرای بزرگ‌ترین پروژه پیاده‌سازی ISMS از نظر حوزه تحت پوشش در ایران و اخذ گواهینامه بین‌المللی استانداردISO 27001 در شرکت خدمات انفورماتیک در سال93 و تمدید آن در سال جاری شد.
بر اساس این گزارش تداوم پایش این روند با توجه به گستره تحت پوشش این سیستم در حوزه راهبری سرویس‌ها و شبکه‌های بین بانکی و بانکی منجر به ایجاد اطمینان بیشتر در ارایه سرویس‌های امن و پایدار بانکی می‌شود که در نهایت تثبیت جایگاه شرکت در صنعت بانکی و افزایش قدرت رقابت با رقبای داخلی و خارجی را به همراه دارد. شرکت خدمات انفورماتیک اعلام کرد در این راستا ارایه سرویس‌های امن و پایدار با بهبود مستمر سیستم مدیریت امنیت اطلاعات، مدیریت ریسک‌های سازمانی، گسترش و نهادینه‌سازی فرهنگ امنیت اطلاعات به عنوان اصول لازم‌الاجرا همچنان در دستور کار این شرکت قرار دارد.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200