http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
آرشیوی
دست سودجویان را از الکامپ کوتاه کنید
دست سودجویان را از الکامپ کوتاه کنید

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با ارسال نامه‌ای سرگشاده به مديرعامل شركت‌هاي سهامي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي و رياست اتاق اصناف تهران خواستار ريشه‌كن شدن اعمال نفوذهاي غیر ثواب و...

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با ارسال نامه‌ای سرگشاده به مديرعامل شركت‌هاي سهامي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي و رياست اتاق اصناف تهران خواستار ريشه‌كن شدن اعمال نفوذهاي غیر ثواب و غیر اصولی كه در سال‌هاي گذشته توسط مسوولان وقت مجموعه صورت مي‌گرفت، شد.
به گزارش عصر ارتباط، در این نامه آمده است: هر ساله نمایشگاهی تحت عنوان الکامپ در تهران برگزار می‌شود که برگزاری این گونه نمایشگاه‌ها از حیث کیفیت و کمیت برای این اتحادیه بسیار حایز اهمیت است ولي در سال‌هاي گذشته برای انتخاب مجری مسایل مختلف و پشت پرد‌ه‌ای را شاهد بوديم كه از رهگذر آن افراد سودجو مبالغ هنگفتی از این رهگذر عایدشان شد.
در بخش دیگری از این نامه آمده، با توجه به عنايت و توجه مديران اميدواريم امسال دست سودجویان از این حوزه کوتاه شود و اتحادیه فناوران رایانه تهران متولی صنف IT کلیه مراحل اجرا و برگزاری این رویداد علمی و فنی از صفر تا صد توسط خانه صنف که همانا اتحادیه فناوران رایانه تهران است انجام شود.
در پايان اين نامه رييس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران ابراز اميدواري كرده است در جهت هر چه بهتر برگزار کردن این نمایشگاه که از حیث فنی و تکنولوژی بسیار حائز اهمیت است دست سودجویان را از این حوزه کوتاه کرده و برگزاری آن را به اتحادیه فناوران رايانه تهران که حافظ منافع کلیه اعضاء صنف که همان شرکت‌کنندگان و غرفه‌داران این نمایشگاه خواهند بود بسپارند.
بر اساس این گزارش نمايشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الكامپ) بزرگترين رويداد حوزه ICT كشور است كه همه ساله با حاشیه‌های زیادی برگزار مي‌شود.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200