http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
شنبه 12 فروردين 1396
مارادونا به جرم کلاهبرداری از PES 2017 شکایت می کند
مارادونا به جرم کلاهبرداری از PES 2017 شکایت می کند

به تازگی اسطوره روزهای گذشته فوتبال، دیگو مارادونا، ناراحتی خود را از ناشر ژاپنی PES 2017 ابراز کرده است. مارادونا اعلام کرده که از کونامی به دلیل استفاده بدون اجازه از چهره اش در PES 2017 شکایت خواهد کرد.

به تازگی اسطوره روزهای گذشته فوتبال، دیگو مارادونا، ناراحتی خود را از ناشر ژاپنی PES 2017 ابراز کرده است. مارادونا اعلام کرده که از کونامی به دلیل استفاده بدون اجازه از چهره اش در PES 2017 شکایت خواهد کرد.

اسطوره آرژانتینی  در صفحه فیسبوک خود از نارضایتی اش درباره این موضوع سخن گفته و چنین بیانیه ای را منتشر کرده است:

دیروز مطلع شدم که شرکت ژاپنی کونامی از تصویر من در بازی PES 2017 استفاده کرده است. وکیل من، آقای ماتیاس مورلا نیز به زودی اقدامات قانونی مربوطه را برای ثبت شکایت علیه این شرکت آغاز خواهد کرد. امیدوارم که کلاهبرداری دیگری در کار نباشد.

در واقع از تصویر مارادونا در بخش myClub بازی استفاده شده است. مای کلاب در اصل همان بخشی است که بازیکنان در آن تیم رویایی خود را از اسطوره های قدیمی و بازیکنان حرفه ای جدید، تشکلیل می دهند.

با این حال هنوز کونامی نسبت به شکایت مارادونا واکنشی نشان نداده است و باید منتظر اخبار آینده در ارتباط با این موضوع بود. مسلما اگر کونامی به صورت غیر قانونی از تصویر این بازیکن برجسته استفاده کرده باشد، با عواقب نه چندان خوشایندی رو به رو خواهد شد.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200