http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
سه شنبه 10 اسفند 1395
بازی های رایگان ماه مارس پلی استیشن پلاس
بازی های رایگان ماه مارس پلی استیشن پلاس

گویا بازی های رایگان ماه مارس پلی استیشن پلاس با انتشار تصویری از یک بروشور تبلیغاتی، فاش شده است و احتمالا دو بازی Tearaway: Unfolded و Disc Jam برای ماه آینده در اختیار کاربران این سرویس آنلاین قرار می گیرند.

گویا بازی های رایگان ماه مارس پلی استیشن پلاس با انتشار تصویری از یک بروشور تبلیغاتی، فاش شده است و احتمالا دو بازی Tearaway: Unfolded و Disc Jam برای ماه آینده در اختیار کاربران این سرویس آنلاین قرار می گیرند.

تصویری از این بروشور در سایت NeoGAF قرار گرفته که در آن دقیقا نام دو بازی مذکور به چشم می خورد. این اتفاق در حالی رخ داده که هنوز هیچ خبری درباره این موضوع از سوی سونی منتشر نشده و احتمال می رفت که ژاپنی ها بخواهند از بازی های رایگان ماه مارس در هفته جاری پرده برداری کنند.

Tearaway: Unfolded در واقع نسخه ریمستر بازی Tearaway است که در گذشته برای پلی استیشن ویتا توسعه یافته بود. نسخه ریمستر بازی به طور کلی دستخوش تغییرات گسترده ای بوده و تمامی مکانیزم های مرتبط با تاچ پد پلی استیشن ویتا با دوال شاک ۴ هم منطبق شده است.

Disc Jam هم در واقع اثری ورزشی است که شباهت بسیاری با هاکی دارد. البته لازم به ذکر است که بازی مورد بحث هیچ شباهتی به هاکی واقعی ندارد و توسعه دهندگان این اثر قصد دارند با نشان دادن فضای مدرن آن در امور تبلیغاتی، خود را به عنوان جایگزین مناسبی برای بازی محبوب راکت لیگ مطرح کنند.

 


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200