http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
آرشیوی
معرفی 3 بازی جذاب و جدید
معرفی 3 بازی جذاب و جدید

معرفی 3 بازی جذاب و جدید به شرح زیر می باشد...

شانک
بازی‌های بزن‌وبکش به سبک دوبعدی از پیشینه‌ای طولانی و درخشان برخوردارند. مشهورترین این عناوین حداقل میان بازی‌کننده‌های ایرانی سری بازی‌های شورش (Street of Rage) هستند. در این عناوین کاری به‌جز پاک‌سازی محیط از شر نیروهای دشمن نخواهید داشت و از همه مهم‌تر اینکه معمای خاصی هم در جریان بازی وجود ندارد تا در هیجان‌تان وقفه ایجاد کند. بازی شانک از نسل این‌گونه عناوین است که البته با گرافیکی امروزی‌تر بازی‌کننده‌ها را به سال‌ها پیش و زمان سلطنت کنسول محبوب سگا خواهد برد. داستان، پیچ‌وخم خاصی ندارد تا شما را به فکر فرو ببرد یا در جریان بازی با معمای صعب‌العبوری روبه‌رو نمی‌شوید تا به سوهان روح‌تان مبدل شود و از لذت‌تان بکاهد. تنها کاری که باید انجام دهید برداشتن اسلحه‌های مختلف و از سر راه برداشتن نیروهای دشمن است. چندضربه‌ای‌های متنوع و نبرد با غول‌های زیبا سبب شد‌ه‌اند طی گیم‌پلی پنج تا شش ساعته شانک لحظه‌ای احساس خستگی نکنید. تا به حال 2 نسخه از بازی شانک منتشر شده است که هر دو جذاب بوده و برای دوری از دنیای سه‌بعدی و به یاد دوران خوش گذشته ارزش حداقل یک‌بار تجربه کردن را دارند.
 
معرفی 3 بازی جذاب و جدید
 
توتال‌وار
ژانر استراتژی به اندازه‌ای گسترده است که به چند شاخه کاملا مجزا تقسیم می‌شود و در هر شاخه یک شرکت حکمرانی می‌کند؛ هرچند رییس کل این ژانر را باید شرکت بلیزارد دانست. یکی از شاخه‌های محبوب ژانر مذکور شاخه‌ای است که سری بازی‌های توتال‌وار به‌وجود آوردند، عناوین استراتژی که با دید واقعی‌تری به جنگ‌ نگاه می‌کنند. در این سبک از ژانر استراتژی تعداد نیروهای حاضر در میدان نبرد به اندازه‌های واقعی نزدیک‌ترند و نیروهای مختلف به جای تک‌نفره بودن به‌صورت دسته‌های نظامی در جنگ شرکت می‌کنند. این در حالی است که در عناوین استراتژی مانند استارکرافت نفرات به شکل جداگانه ساخته شده و ارتش را تشکیل می‌دهند. پیش از ورود به میدان نبرد و در نقشه سرزمین بازی باید مهره‌های خود را در مناطق تحت سلطه یا مناطق دشمن به دقت بچینید. هر کدام از این مهره‌ها نماینده یکی از دسته‌های نظامی‌تان هستند که در صورت قرار گرفتن در منطقه خودی برای دفاع از آن و در صورت قرار گرفتن در منطقه دشمن برای نبرد با دشمن و تصرف منطقه آماده می‌شوند. تصرف منطقه به معنی ایمن‌شدن آن نخواهد بود و پس از این اتفاق باید برای نگهداری و حفظ امنیت آن تدبیری بیندیشید.
 
معرفی 3 بازی جذاب و جدید
 
کرایسیس
سال 2007 یکی از درخشان‌ترین سال‌ها در تاریخ بازی‌های ویدیویی است؛ چراکه این سال نقطه آغاز سه عنوان مشهور و البته محبوب محسوب می‌شود. در این سال سه‌گانه‌های ندای ‌وظیفه:جنگاوری مدرن (Modern Warfare)، چرخ‌دنده‌های جنگ (Gears of War، البته روی پلتفرم PC) و کرایسیس کار خود را آغاز کردند. در مورد 2 عنوان ابتدایی در هفته‌های پیش نوشتیم و حالا نوبت به کرایسیس رسیده است. شرکت Crytek با مدیریت سوات‌یرلی پس از مدت‌ها کار مداوم و تاخیرهای پی‌درپی، بازی کرایسیس را توسط شرکت الکترونیک‌آرتز روانه بازار کرد؛ عنوانی که پیش از انتشار رسمی آن گفته می‌شد قرار است گرافیک بازی‌های ویدیویی را متحول کند. کرایسیس به‌عنوان اولین بازی رسمی ساخته‌شده با استفاده از موتور گرافیکی قدرتمند CryEngine ‌پس از بارها به تاخیر افتادن سرانجام منتشر شد و همه به چشم دیدند که وعده‌های طراحان بازی به حقیقت پیوسته است. گرافیک کرایسیس در زمان خود خیره‌کننده بود و همین ویژگی و بارپردازشی بالای آن موجب شد کنسول‌های خانگی از این نعمت محروم بمانند. تا به حال چهار نسخه از این عنوان تیراندازی اول‌شخص عرضه شده که همگی به‌نوبه خود انقلابی در گرافیک بازی‌های ویدیویی به‌شمار می‌آیند.
 
معرفی 3 بازی جذاب و جدید


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200