http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
آرشیوی
«مقاومت خرمشهر» اسفندماه عرضه می‌شود
«مقاومت خرمشهر» اسفندماه عرضه می‌شود

بازی رایانه‌ای مقاومت خرمشهر که با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در شرکت شیوا پرداز کرمان تولید شده است، اواخر سال جاری برای توزیع در بازار گیم آماده می‌شود.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای،حسین آزادپور، مدیر تولید این بازی با یادآوری اینکه قرار بود بازی مقاومت خرمشهر تابستان 93 وارد بازار گیم شود، گفت: «داستان بازی بازنگری شده و در مقابل حجم کاری در این اثر نیز افزایش یافته است.»
او ادامه داد: «برای بهبود ارتقای کیفیت بازی و اعمال تغییرات پیشنهادی از سوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای این بازی با تاخیر زمانی 6 ماهه وارد بازار گیم می‌شود.»مدیر تولید بازی رایانه‌ای مقاومت خرمشهر پیشرفت پروژه را 50 در صد عنوان کرد و گفت: «همه عوامل تولید شبانه‌روز در تلاش هستند تا بازی در زمان یادشده آماده عرضه شود.» این بازی به نویسندگی محمدرضا عابدی و مدیریت حسین آزادپور در شرکت شیوا پرداز کرمان ویژه گروه‌های سنی نوجوان و جوان تهیه شده است.بازی رایانه‌ای مقاومت خرمشهر در سبک بازی اکشن سوم شخص، دوربین نمای بالا و با موضوع توجه به داستان دفاع و درگیری‌های مستقیم با دشمن بعثی تولید شده است. بازی مقاومت خرمشهر در قالب 6 مرحله برای کاربر طراحی شده و قرار است اواخر زمستان 93 در چرخه توزیع قرار گیرد.
در بازی مقاومت خرمشهر سعی شده از لحاظ گیم‌پلی و قابلیت‌های شخصیت‌های داستان، عناصری در بازی همچون سیستم مبارزه بر اساس پناه‌گیری و شلیک، امکان استفاده از اسلحه‌های مختلف، تعقیب و گریز گنجانده شود تا این اثر برای کاربرجذاب و متمایز باشد. ایده داستان بازی از دفاع و مقاومت مردمی خرمشهر در روزهای آغازین جنگ تحمیلی در این شهر گرفته شده و بر اساس اعلام دست‌اندرکاران ساخت آن ، طراحی گیم‌پلی این اثر به شکل مستقیم بازی بوده و مشابه خارجی ندارد. داستان بازی روایتی از مقاومت مردمی خرمشهر در روزهای ابتدایی جنگ تحمیلی است، در این بازی رشادت و دفاع مردم خرمشهر در 34 روز اول جنگ تحمیلی روایت شده و کاربر باید در هرمرحله از بازی اهداف خاصی را دنبال کند.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200