http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
آرشیوی
معرفی چند بازی جدید رایانه ای
معرفی چند بازی جدید رایانه ای

معرفی چند بازی جدید رایانه ای را در زیر مشاهده نمایید...

Star Command
در بهترین حالت کمتر از دو سال دیگر تا عرضه بازی Star Command برای PC زمان لازم است، اما اکنون می‌توانید نسخه مخصوص اندروید آن ‌را بازی کنید. هدف از ساخت نسخه موبایل این بوده که بازیکنان قبل از تجربه نسخه PC بتوانند با مکانیزم کلی و ساختار اصلی این بازی آشنا شوند.
معرفی چند بازی جدید رایانه ای
http://bit.ly/1veUp7E
Pinball Rocks HD
بازی با دستگاه‌های Pinball زمانی بسیار هیجان‌انگیز بود، اما اکنون زمان آن رسیده که چنین بازی‌هایی را روی پلتفرم‌های موبایل بازی کرد. عنوان‌Pinball Rocks HD از جمله بازی‌هایی خوبی است که می‌تواند بازیکنان را به سوي Pinball جذب كند. این بازی از پنج میز مختلف تشکیل شده که بازی کردن روی هرکدام از آنها منحصر به‌فرد و بسیار هیجان‌انگیز است.
معرفی چند بازی جدید رایانه ای
http://bit.ly/1qKJYX0
Gravity Guy 2
نسخه اول بازی Gravity Guy یک عنوان دوبعدی پلتفرمر بسیار عالی با المان‌های جدید بود که در کمتر بازی می‌شد مانند آنها را پیدا کرد. این بازی به‌شکل خوبی توانسته بود المان‌های کلاسیک را با بخش‌های مدرن ترکیب و تجربه جالبی را خلق کند. موفقیت آن بازی موجب شد سازندگان دست به ساخت نسخه دوم بزنند.
معرفی چند بازی جدید رایانه ای
http://bit.ly/1k47qNh
Clash of Clans
بازی‌های استراتژیک همزمان با RTS روی پلتفرم‌های همراه و لمسی با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شده‌اند. در این بین بازی Clash of Clans بیش از پیش خودنمایی می‌کند. این بازی که قبلا برای سیستم‌های iOS عرضه شده بود، اکنون برای اندروید نیز در دسترس است.
معرفی چند بازی جدید رایانه ای
http://bit.ly/1d5uAPJ
QuizUp
یک چالش بسیار هیجان‌انگیز که می‌توانید آن را با افرادی از سرتاسر دنیا شریک شوید. این بازی یکی از بزرگ‌ترین عنوان‌های اطلاعات عمومی دنیا به حساب می‌آید که در هر لحظه می‌توان آن را با افراد مختلف بازی کرد. بیش از 150 هزار سوال و 250 دسته در این بازی وجود دارند.
معرفی چند بازی جدید رایانه ای
http://bit.ly/1cFqcUI
MoviePop
اگر از علاقه‌مندان سرسخت فیلم‌های سینمایی هستید، این بازی برای شما بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. در این بازی قسمتی از یک فیلم را برای دوستان‌تان ارسال می‌کنید و آنها را به چالش می‌کشید. این بازی در سال 2012 به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های گروهی و اجتماعی تبديل شد.
معرفی چند بازی جدید رایانه ای
http://bit.ly/1lwAKgk
Football Heroes
اگر به‌دنبال یک بازی فوتبال Arcade هستید، باید بازی‌Football Heroes را تجربه کنید. این بازی با الگوبرداری از فوتبال‌ کلاسیک و ترکیب آن با کنترل‌‌هاي مدرن امروزی سعی کرده بازیکنان را را با چالش‌های جالبي روبه‌رو کند. کنترل بازی برای پلتفرم‌های لمسی بسیار خوب طراحی شده است.
معرفی چند بازی جدید رایانه ای
http://bit.ly/1hcvleP
Kingdoms & Lords
این بازی از جمله عنوان‌هایی به حساب می‌آید که می‌توان آن ‌را به‌صورت چندنفره روی شبکه Xbox Live بازی کرد. با داشتن Gamertag دوستان‌تان می‌توانید با آنها بازی کنید. در این بازی می‌توانید امپراتوری خود را خلق و با نیروهای مختلف از آن محافظت کنید.
معرفی چند بازی جدید رایانه ای
http://bit.ly/1jqmtgZ


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200