http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
آرشیوی
معرفی بازی Assassin›s Creed Pirates
معرفی بازی Assassin›s Creed Pirates

یکی از نكات بسیار خوب که درباره بازی Assassin’s Creed 4: Black Flag می‌توان گفت، این است که این بازی به‌طورکلي از سری بازی‌های Assassin’s Creed جدا است.

درحالی که همچنان می‌توان در این بازی از روی ساختمان عبور یا با Templarها مبارزه کرد، اما ویژگی‌های جدیدی در آن وجود دارد که باعث شده این بازی را بتوان از نسخه‌های قبلی جدا کرد. در Black Flag می‌توانید ماجراجویی‌هایی را تجربه کنید که مخصوص دزدان دریایی است و به همین دلیل هیجان ‌خاصی را ايجاد مي‌كنند.
این بازی به اندازه‌ای جذاب بود که یک Spin-off برای آن ساخته و روی پلتفرم‌های همراه عرضه شد. اگر برخی از میان‌پرده‌ها و ماموریت‌های بازی اصلی را حذف کنید، در این عنوان می‌توانید در اقیانوس‌های مختلف گردش کرده و ماجراهای مختلفی را پشت‌ سر بگذارید. همچنین باید به این موضوع اشاره کرد که در این بازی خبری از ویژگی‌های پارکور و یا گروه Abstergo نیست. پس از اینکه بخش آموزشی بازی را به پایان رساندید، وارد دنیای بازی می‌شوید که یک نقشه بسیار بزرگ را شامل می‌شود. در این عنوان خود را در نقش کاپیتان Alonzo Batilla مشاهده می‌کنید که به‌دنبال یک گنجینه افسانه‌ای است که نشانه‌های وجود داشتن آن بسیار کم است و برای پیدا کردن آن نیز باید خطرات زیادی را پشت‌ سر گذاشت. به این موضوع نیز باید اشاره کرد که گیم‌پلی بازی شما را به عمق اقیانوس‌ها نمی‌برد، اما به هرحال بسیار جالب توجه از کار درآمده است. این بازی را نیز نباید با عنوان‌های کلاسیکSid Meier مقایسه کرد و نباید در آن به‌دنبال المان‌های استراتژیک پیچیده یا تاکتیک‌های خاص بود. با حرکت انگشت روی صفحه‌نمایش می‌توانید به بخش‌های مختلف بازی سفر و کشتی خود را هدایت کنید. ماموریت‌هایی که در این بازی به‌چشم می‌خورند به‌صورت یک آیکون طراحی شده‌اند و بیشتر آنها نقش Mini-Game دارند تا ماموریت‌های بزرگ و هیجان‌انگیز که در بازی اصلی مشاهده می‌شوند. همچنین در هر لحظه‌ای که دوست داريد می‌توانید زاویه دوربین را به حالت از بالا به پایین در بیاورید تا قادر باشيد محیط کلی بازی را مشاهده کنید.
بازی از گرافیک بسیار خوبی نیز بهره می‌برد و طراحی کشتی‌ها و انیميشن‌ها بسیار خوب و قابل قبول هستند. نبردهایی که ميان کشتی‌های مختلف رخ می‌دهند نیز هیجان‌انگیز از کار درآمده و لذت خاصی به بازی بخشیده‌اند. البته این مبارزه‌ها دارای سیستم خاصی هستند که پس از چند بار شرکت در آنها می‌توانید به‌خوبی از پس تمام مبارزه‌ها برآييد. در این مبارزه‌ها باید سعی کنید به کشتی‌های دشمن بیشترین صدمه را وارد كرده و کمترین آسیب را نیز متحمل شوید. اگر در زمان مبارزه‌ها اشتباه کنید، بازی را می‌بازید و کشتی خود را نیز از دست می‌دهید. در طول بازی قدرت خواهید داشت که بتوانید کشتی خود را ارتقا دهید و با XPهایی که به دست می‌آورید، خدمه جدید برای کشتی خود تهیه و یا تجهیزات بیشتری را برای آن خریداری کنید. باید به این موضوع نیز اشاره کرد که در بازی با هیچ‌گونه آیتمی مواجه نمی‌شوید که مجبور به خريد آنها باشيد و این موضوع از نقاط مثبت بازی به حساب می‌آید.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200