http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
آرشیوی
معرفی بازی windows phone
معرفی بازی windows phone

معرفی بازی windows phone

Cabela’s Big Game Hunter
Activision نسخه‌های متعددی را از Cabela’s راهی بازار کرده و اکنون آن را به پلتفر‌م‌های همراه نیز آورده است. این بازی درحال حاضر یکی از بهترین عنوان‌هایی است که با موضوع شکار حیوانات ساخته و راهی بازار شده است. در این بازی با خطرات زیادی مواجه می‌شوید و باید موجودات بسیار بزرگی را نیز از بین ببرید. Cablela’s Big Game Hunter یک عنوان جالب توجه به‌شمار می‌آید که اگر به آن علاقه ‌پیدا کنید، زمان زیادی از شما خواهد گرفت.
 معرفی بازی windows phone
 
Real Racing 2
یکی از بهترین بازی‌های رانندگی است که می‌توان آن را روی سیستم‌های‌Windows Phone تجربه کرد. در این بازی می‌توانید مهارت رانندگی خود را محک بزنید. همچنین هوش مصنوعی خوبی برای بازی طراحی شده که به‌واسطه آن می‌توانید مسابقات لذت‌بخش‌تری را تجربه کنید. در این بازی بیش از 30 اتومبیل لایسنس شده را مشاهده خواهید کرد که می‌توانید کنترل آنها را در دست بگیرید. برای اینکه بخواهید بخش‌ Career بازی را به‌پایان برسانید، به 10 ساعت زمان نیاز خواهد داشت.
 معرفی بازی windows phone

AE Kalpana
بار دیگر می‌توانید یک بازی Running را تجربه کنید که به شکل بسیار‌ حماسی‌ دنبال می‌شود. پنج‌ محیط مختلف و بسیار جذاب در این بازی قرار گرفته که در شرایط مختلف در آنها حضور پیدا می‌کنید. موسیقی‌ بسیار خوبی نیز برای این بازی در نظر گرفته شده که هیجان ‌بازی را چند برابر کرده‌ است. مکانیزم بازی نیز بسیار جالب است و در آن قدرت‌های مختلف، صندوقچه‌های جادویی و... قرار دارد. کنترل بازی نیز بسیار راحت است و سریع با آن ارتباط برقرار می‌کنید.
 
معرفی بازی windows phone 

 
 


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200