http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
پنجشنبه 10 تير 1395
سمینار کاربرد کلان‌داده‌ها در سازمان‌های بزرگ
سمینار کاربرد کلان‌داده‌ها در سازمان‌های بزرگ

دبیرخانه ایکوبیگ هرسال رویدادهایی را در حوزه بانکداری برگزار می‌کند که از نظر علمی در سطح قابل قبولی نسبت به مجموعه رویدادهای این حوزه است. 30 و 31 تیرماه نیز این دبیرخانه سمینار کاربرد کلان‌داده‌ها در سازمان‌های بزرگ برگزار می‌کند.

تحلیل و استفاده از کلان‌داده‌ها امروز در صنایع مختلف ازجمله بانکداری کاربرد دارد. از طریق تحلیل کلان‌داده‌ها می‌توان رفتار مشتریان را پیش‌بینی کرد.
هدف از برگزاری این سمینار تخصصی، ایجاد تصویری بنیادین از کلان‌داده‌ها، موارد استفاده و کاربرد آنها در صنعت و همچنین چالش‌ها و مشکلات پیاده‌سازی آن در سازمان‌های بزرگ است. در این سمینار فرصت‌ها و تهدیدهای پیش‌روی سازمان‌های بزرگ ازجمله بانک‌ها و مؤسسات مالی، بیمه‌ها و دیگر سازمان‌های صنعتی و خدماتی در به‌کارگیری کلان‌داده‌ها بررسی می‌شود.
استاد دوره، آخرین تحولات حوزه کلان‌داده‌ها را در صنایع گوناگون کشور آلمان با شرکت‌کنندگان در میان می‌گذارد و به دلیل سابقه فعالیتش در این حوزه، مثال‌هایی از یادگیری ماشین (Machine learning) با تمرکز بر رایانه‌های بزرگ «IBM» را به شرکت‌کنندگان ارایه خواهد داد. همچنین مختصری درباره مرکز رقابت آلمان «SCADS» که در حوزه‌های دانش‌بنیان فعالیت می‌کند، بیان خواهد شد.
سمینار کاربرد کلان‌داده‌ها در سازمان‌های بزرگ چهارشنبه و پنج‌شنبه ۳۰ و ۳۱ تیرماه در مرکز مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی سازمان مدیریت صنعتی اجرا می‌شود. مدرس این دوره مارتین بوگدان از مدرسه عالی اقتصاد مونیخ است که در چهار سرفصل کلان‌داده‌ها و یادگیری ماشین، مسایل کلیدی امنیت، کلان‌داده‌ها و درنهایت اینترنت چیزها سخن خواهد گفت.
مدرسه اقتصاد مونیخ که این سمینار با مشارکت آن برگزار می‌شود، از مؤسسات آموزشی پیشرو یکی از جدیدترین و نوآورترین مراکز دانشگاهی در آلمان است. این دانشگاه دانشجویان خود را برای ورود به دنیای کسب‌وکار، نه‌فقط به‌صورت تئوریک بلکه از طریق به‌روزرسانی توانایی‌های عملی آنها آماده می‌کند. مرکز اصلی این دانشگاه در شهر مونیخ، که یکی از قوی‌ترین مراکز اقتصادی در آلمان، اروپا و در سطح بین‌المللی است قرار دارد.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200