http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
آرشیوی
برگزاری اولین همایش تخصصی طراحی واکنش‌گرا
برگزاری اولین همایش تخصصی طراحی واکنش‌گرا

اولین همایش تخصصی طراحی واکنش‌گرا (Responsive Web Design) به‌منظور معرفی جدیدترین تکنیک‌ها و ابزارهای مورد استفاده در طراحی‌های ریسپانسیو، روز پنج‌شنبه ۱۴ آذرماه ۱۳۹۲ در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش عصر ارتباط، با پیشی‌گرفتن استفاده موبایل از دسک‌تاپ‌ها، طراح‌ها و توسعه دهندگان وب با مشکلات فراوانی مواجه شده‌اند تا بتوانند طرح‌های خود را با تمام دستگاه‌های جدید و مختلف سازگار کنند. اما برخی معتقدند می‌توان این مشکلات را کنترل کرد. در همین راستا اولین همایش تخصصی طراحی واکنش‌گرا به‌منظور طراحی از سال جاری در ایران برگزار می‌شود.
موضوعات اصلی این همایش نکات و تکنیک‌های تخصصی طراحی واکنش‌گرا (ریسپانسیو) شامل استفاده از Flexbox در طراحی واکنش‌گرا، تجربه کاربری و استراتژی محتوی در طراحی واکنش‌گرا، استفاده از‌ CSS Preprocessorها برای طراحی واکنش‌گرا، طراحی موبایل‌اپلیکیشن برای دستگاه‌های مختلف با استفاده از Media Query، راه‌های بهینه‌سازی و استفاده از تصاویر در طراحی واکنش‌گرا، طراحی قالب واکنش‌گرا و تایپوگرافی در طراحی واکنش‌گرا خواهد بود.
در این همایش یک‌روزه فعالان این حوزه نکات و تکنیک‌های کاربردی و عملی را ارایه خواهند داد.
اطلاعات بیشتر درباره همایش تخصصی طراحی واکنش‌گرا (ریسپانسیو) روی سایت اینترنتی http://conf.wsschool.org/rwd قابل دسترسي است.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200