http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
سه شنبه 31 شهريور 1394
رونمایی از محصولات جدید شماران‌سیستم
رونمایی از محصولات جدید شماران‌سیستم

این شرکت با تولید انواع نرم‌افزارهای مدیریتی و بهای تمام‌شده به‌تازگي با توسعه فعالیت‌های خود زمینه راهیابی تولیدات خود به بازارهای بین‌المللی را فراهم کرده است.

محصولات جدید شرکت شماران‌سیستم در یک نشست خبری معرفی شدند. به گزارش خبرنگار عصر ارتباط، پویا الیشایی، مدیرعامل جدید شرکت تولیدی «شماران‌سیستم» در این نشست مطبوعاتی گفت: این شرکت با تولید انواع نرم‌افزارهای مدیریتی و بهای تمام‌شده به‌تازگي با توسعه فعالیت‌های خود زمینه راهیابی تولیدات خود به بازارهای بین‌المللی را فراهم کرده است.
وی گفت: تاکنون شش کشور منطقه برای واردات نرم‌افزار این شرکت اعلام آمادگی کرده‌اند و تمام زیرساخت‌های مورد نیاز برای حضور در بازارهای بین‌المللی را فراهم و آماده کرده‌ایم.
نرم‌افزار مدیریت مستندات DMS که به‌صورت چندزبانه تهیه شده به همراه نرم‌افزار BPMS، از محصولاتی هستند که برای بازارهای صادراتی تهیه شده‌اند. مدیرعامل شماران‌سیستم درباره محصولات جدید این شرکت گفت: ما از چندی پیش برای تولید نرم‌افزارهای پیشرفته سازمانی اقدام کردیم. این نرم‌افزار با ملاحظات بومی و منطبق با عرف و قوانین تجاری، اقتصادی و بازرگانی کشورمان تولید شده و اکنون در مرحله آزمایشی است و به‌زودی پس از گذراندن تمام مراحل تست کیفیت با یک قیمت مناسب‌تر از قیمت خارجی در اواخر سال جاری به بازار عرضه می‌شود. وی همچنین از محصول دیگر شرکت رونمایی کرد. این محصول نرم‌افزارMISموجود را بهERP  ارتقا می‌دهد که بر بستر نرم‌افزار BPMS قرار می‌گیرد، این نرم‌افزار نیمه مهرماه به بازار عرضه خواهد شد. به گفته الیشایی، یکی از بزرگ‌ترین منافع استفاده از این نرم‌افزار، حذف کامل کاغذ از سازمان و بی‌نیازی از این محصول به منظور کمک به حفاظت از محیط زیست است.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200