http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
آرشیوی
مدیریت و به اشتراک‌گذاری سریع عکس‌ها
مدیریت و به اشتراک‌گذاری سریع عکس‌ها

خیلی از ما به‌دلیل زحمت داشتن و طولانی بودن پروسه انتخاب عکس‌ها، از آپلود و به‌اشتراک‌گذاری آنها با دوستان خودداری می‌کنیم.

خیلی از ما به‌دلیل زحمت داشتن و طولانی بودن پروسه انتخاب عکس‌ها، از آپلود و به‌اشتراک‌گذاری آنها با دوستان خودداری می‌کنیم؛ ضمن اینکه حفظ حریم خصوصی یکی دیگر از دغدغه‌هایی است که موجب می‌شود از به‌اشتراک‌گذاری عکس‌های خود صرف‌نظر کنیم. در یک سفر دست‌جمعی به همراه دوستانتان عکس‌های زیادی گرفته‌اید، عکس‌هایی که دوستانتان نیز در آن حضور دارند و احتمالا از شما می‌خواهند نسخه‌ای از آن را برای‌شان نیز ارسال کنید.
بررسی تک تک عکس‌ها و یافتن دوست مورد نظر در آنها می‌تواند کاری پردردسر و مشکل باشد؛ ضمن اینکه احتمال فرستادن عکس‌های نامربوط و خصوصی نیز با انتخاب همه فایل‌ها زیاد خواهد بود. فیس‌بوک برای حل مشکلات مذکور به‌تازگی برنامه‌ای با نام Moments ارايه داده است. برنامه Moments که روی هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOS در دسترس کاربران قرار گرفته، عکس‌های روی تلفن ‌همراه یا تبلت را براساس تاریخ و افراد حاضر در عکس دسته‌بندی می‌کند.
برنامه Moments در نتیجه جست‌وجوی خود به شما خواهد گفت از چه کسانی و به چه تعداد عکس موجود دارید. علاوه بر این، امکان جست‌وجوی جداگانه افراد و پیدا کردن عکس‌های مرتبط با آنها نیز وجود خواهد داشت. این برنامه از الگوریتم تشخیص چهره فیس‌بوک براي پیدا کردن افراد در عکس‌های گرفته‌شده استفاده کرده و به شما اجازه می‌دهد آنها را با دوستان حاضر در عکس‌ها به‌اشتراک بگذارید.
پس از دسته‌بندی عکس‌ها، برنامه از شما برای به‌اشتراک‌گذاری آنها با دوستان مرتبط با عکس‌های یافته‌شده اجازه خواهد خواست. اگر به نظرتان عکسی از قلم افتاده است، امکان انتخاب و افزودن دستی عکس‌ها نیز وجود خواهد داشت. نگران نقض حریم خصوصی خود و دیگران نیز نباشید؛ زيرا عکس‌هایی که با استفاده از Moments به‌اشتراک می‌گذارید خصوصی بوده و در صفحه New Feed دوستان نمایش داده نمی‌شود. با به‌کارگيری Moments امکان ذخیره عکس‌های ارسالی از طرف دوستان روی تلفن‌همراه یا تبلت، ارسال آنها به Facebook Messenger، ارسال آن به صفحه News Feed فیس‌بوک یا اینستاگرام یا ارسال عکس‌های انتخابی با استفاده از برنامه‌‌هایی همچون وایبر یا WhatsApp وجود دارد. در صورت به‌اشتراک‌گذاری اشتباه عکس‌ها نیز می‌توانید به‌سرعت گزینه‌های انتخابی خود را اصلاح یا به شکل کلی حذف کنید.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200