http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
آرشیوی
اعداد را به صفحه‌کلیدهای اندرویدی بیفزایید
اعداد را به صفحه‌کلیدهای اندرویدی بیفزایید

صفحه‌کلید پیش‌فرض گوگل شبیه صفحه‌کلیدهای فیزیکی دارای نوار بالایی برای اعداد نیست و هر بار که می‌خواهید عددی در متن وارد کنید مجبور می‌شوید نوع نمایش آن را تغییر دهید.

صفحه‌کلید پیش‌فرض گوگل شبیه صفحه‌کلیدهای فیزیکی دارای نوار بالایی برای اعداد نیست و هر بار که می‌خواهید عددی در متن وارد کنید مجبور می‌شوید نوع نمایش آن را تغییر دهید (هر بار مجبورید دکمه ?123 را لمس کنید). چنانچه در متن‌هایتان زیاد با ارقام سروکار دارید به‌سادگی می‌توانید این نوار مفید را به صفحه‌کلید پیش‌فرض اندروید بیفزایید. بدین منظور به بخش تنظیمات (Settings) گوشی یا تبلت اندرویدی بروید.
در بخش Personal گزینه Language & input را لمس کنید. در بخشی که با عنوان Keyboard & Input Methods برچسب خورده است، روی آیکون مخصوص تنظیمات لمس کنید؛ این آیکون در سمت راست Google Keyboard قرار گرفته است. با لمس این گزینه صفحه‌ای با عنوان Google Keyboard Settings برایتان باز می‌شود. در آنجا Appearance & layouts را بزنید و در صفحه‌ای با همین نام Custom input styles را لمس کنید. دکمه شبیه به + در هدر صفحه را لمس کنید. در اینجا زبانی را مانند English انتخاب کرده و در بخش Layout گزینه PC را بزنید و سرانجام Add را لمس کنید. در آخر گزینه‌ای نمایش داده می‌شود و از شما می‌خواهد این انتخاب را در وضعیت فعال قرار دهید؛ Enable را بزنید. با انجام این کار کمی اندازه کلیدهای صفحه‌کلید قبلی را کوچک‌تر کرده‌اید، اما در عوض همانند صفحه‌کلیدهای PC به نوار اعداد بالایی هم دسترسی مستقیم خواهید داشت.


  مطالب مرتبط
  نظرات کاربران

  ارسال نظر در مورد این مطلب:
  نام شما : *
  آدرس ایمیل : *
  متن نظر : *
  کد امنیتی :
  Refresh Code

  لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

  *
   


  کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
  انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
  تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
  این پرتال قدرت گرفته از :
  سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
  ارتباط با ما : 1000030200