http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
آرشیوی
راهکاری متمرکز برای کنترل هوشمندانه‌ زندگی
راهکاری متمرکز برای کنترل هوشمندانه‌ زندگی

همگام با پیشرفت‌های فناوری، محصولات متنوعی وارد زندگی‌مان شدند؛ به‌طوری‌که بخش عمده‌ای از آنها مستقیما به محصولات حوزه فناوری‌ مربوط بودند.

محصولات جدید برای راحتی مصرف‌‌کنندگان به کنترل‌های از راه دور متنوع مجهز شدند؛ چنان‌که پس از مدتی متوجه شديم كه با تعداد زیادی از این کنترل‌های از راه دور در منازل‌مان در حال سروکله زدن هستیم. حالا گروهی نوآور این مشکل دنیای مدرن را به‌درستی درک کرده‌ و در مسیر جست‌وجوی راه‌حلی برای آن، محصولی به‌ نام NEEO تولید کرده ‌است.
دستگاه جدید NEEO یک مرکز کنترل همه‌کاره است که معضل تعدد کنترل‌های از راه دور را با راهکاری ساده و هوشمندانه حل می‌کند. این دستگاه از 2 قسمت کلی تشکیل شده‌‌‌ است: مغز (Brain) که وظیفه‌ ارتباط با محصولات مختلف را بر عهده دارد و یک کنترل همه‌کاره که جایگزین همه‌ کنترل‌های از راه دور فعلی می‌شود. می‌توانید به‌سادگی کنترل سیستم صوتی و سینمای خانگی، تلویزیون و حتی تجهیزات خانه‌ هوشمندتان را به NEEO بسپارید و از سادگی کاربری و راحتی استفاده‌ از آن لذت ببرید.
مغز NEEO، هم با سامانه‌ کنترل خود دستگاه و هم با اپلیکیشن‌ اختصاصی طراحی‌شده برای اندروید و iOS هماهنگ می‌شود؛ به‌طوری‌که می‌توان سامانه کنترل NEEO را کناری انداخت و تمام وسایل خانه را با تلفن هوشمند کنترل کرد. مغز به اکثر فناوری‌ها و پروتکل‌های ارتباطی بی‌سیم مجهز شده ‌است و Wi-Fi و بلوتوث و اینفرارد همراه با فناوری‌های ZigBee و Z-Wave در این محصول كمك مي‌كند تا NEEO هیچ مشکلی در برقراری ارتباط با دنیای خارج نداشته باشد. این دستگاه می‌تواند کاربرهای مختلف را تشخیص داده و به‌عنوان مثال برای هر کاربر، فهرست پخش مخصوص به او را نمایش دهد.
خانه‌ای را تصور کنید که برای دیدن فیلمی سینمایی، کافی است کنترل NEEO را برداشته و با انتخاب حساب کاربری‌تان به‌صورت همزمان هم نور اتاق را کم کنید و هم پخش‌کننده‌ چندرسانه‌ای و تلویزیون‌تان را روشن کنید و بدون کوچک‌ترین مشکل و در کمال آرامش، به تماشای فیلم دلخواه‌تان بنشینید. در حال حاضر، مشخصات فنی ارتباطی بیش از 30 هزار دستگاه مختلف در پایگاه داده‌ NEEO ثبت شده‌ است؛ NEEO با اکثر محصولات تولیدشده در 10 سال اخیر سازگاری دارد.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200