http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
آرشیوی
چگونه صفحه نمایش گوشی خود را تمیزکنیم؟
چگونه صفحه نمایش گوشی خود را تمیزکنیم؟

استفاده از دستمال کاغذی و یا روزنامه به هیچ وجه برای این کار مناسب نیست، چرا که علاوه بر ایجاد پرز، تعدادی خط و خش نیز بر جای می‌گذارند که مطلوب نیست.

تمیز کردن صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند اگرچه برای برخی یک پرسش و نگرانی است اما این عمل کار بسیار ساده‌ای است و فقط لازم است دستمال مناسبی را برای این کار انتخاب کنید، زیرا استفاده از دستمال‌های زبر خط و خطوط ظریفی روی صفحه نمایش گوشی ایجاد می‌کند که مداومت در استفاده از آنها می‌تواند باعث افزایش این خطوط و در نتیجه پایین آمدن کیفیت صفحه نمایش شود.
استفاده از دستمال کاغذی و یا روزنامه به هیچ وجه برای این کار مناسب نیست، چرا که علاوه بر ایجاد پرز، تعدادی خط و خش نیز بر جای می‌گذارند که مطلوب نیست. بهترین راه، استفاده از دستمال‌های مایکروفایبری است که معمولا برای پاک کردن عینک و لوازم حساس به کار گفته می‌شود.
در صورت نیاز می‌توانید دستمال را اندکی مرطوب کنید و با حرکات دایره‌ای شکل سطح صفحه را کاملا پاکسازی کنید. برای تمیز کردن دستمال مایکروفایبری نیز آن را با آب و صابون شستشو دهید و هرگز از مواد نرم‌کننده در شستشوی آنها استفاده نکنید چرا که مواد نرم‌کننده باعث کاهش کارایی و طول عمرآنها می‌شود.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200