http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
آرشیوی
تاکتیک‌های بازاریابی اینترنتی
تاکتیک‌های بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی یا بازاریابی درون‌گرا چیزی است که در این قرن به آن نیاز داریم. بازاریابی آنلاین یا به عبارتی دیگر بازاریابی اینترنتی، یک نوع بازاریابی نوین است که دارای گستردگی بسیار زیادی است...

بازاریابی اینترنتی یا بازاریابی درون‌گرا چیزی است که در این قرن به آن نیاز داریم. بازاریابی آنلاین یا به عبارتی دیگر بازاریابی اینترنتی، یک نوع بازاریابی نوین است که دارای گستردگی بسیار زیادی است، این مقوله در اصل شاخه‌ای از بازاریابی کلی سازمان محسوب می‌شود.
در این کتاب شما با دیدگاه‌های بازاریابی اینترنتی بیشتر آشنا می‌شوید. نویسنده، در این کتاب کوچک در عین اینکه کوشیده است نکات تکنیکی و کاربردی در بازاریابی اینترنتی را به شما آموزش دهد، در جای جای این کتاب، اخلاق حرفه‌ای و تخصصی و اصول اثربخشی این تاکتیک‌های ارزشمند را نیز خاطر نشان کرده است.
در کتاب حاضر، سعی شده است تمامی موارد مورد نیاز خواننده در جهت تاکتیک‌های بازاریابی رعایت شود تا شما با صرف فقط یک ساعت زمان با این تاکتیک‌ها آشناییت بیشتری پیدا کنید. کتاب تاکتیک‌های بازاریابی اینترنتی با موضوع علوم اجتماعی و اقتصادی و با قلم حسن قلی‌زاده با فرمت PDF به صورت رایگان روی اینترنت موجود است.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200