http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
آرشیوی
تخفیفان فعال برتر تجارت الکترونیک شد
تخفیفان فعال برتر تجارت الکترونیک شد

تخفیفان، نخستین و بزرگ‌ترین وب‌سایت خرید گروهی ایران پس از موفقیت متداوم در دوسال گذشته، امسال نیز موفق به دریافت تندیس برترین فعال حوزه تجارت الکترونیک در گردهمایی امسال حماسه‌سازان صنعت و اقتصاد ایران شد.

به گزارش عصر ارتباط، اجلاس ملی حماسه‌سازان صنعت و اقتصاد ایران توسط مجتمع استاندارد و کیفیت اسلامی ایران برگزار شد و از ۸۰ مجموعه برتر در حوزه‌های مختلف تقدیر به‌عمل آمد.
مجتمع استاندارد و کیفیت اسلامی ایران با بررسی معیارهای مختلف به انتخاب برترین شرکت‌ها در شاخه‌های مختلف اقدام کرد که در شاخه تجارت الکترونیک شرکت تخفیف آرمان ایرانیان (تخفیفان) به‌عنوان برترین مجموعه فعال در این حوزه شناسایی و تندیس این حماسه به این مجموعه اهدا شد.
نازنین دانشور، مدیرعامل تخفیفان در مورد معیارهای انتخاب تخفیفان از سوی مجتمع استاندارد ایران گفت: «مهم‌ترین شاخصه برتری تخفیفان در پشتیبانی مشتریان و ارايه کیفیت خدمات به مشتریان و مراکز قراردادها است.»
او افزود: «بسیاری وارد حوزه تجارت الکترونیک شدند، برخی دوام نیاوردند و از بازار حذف شدند و برخی دیگر هنوز فعال هستند که در این بین تخفیفان طی دو سال گذشته با ارايه سرویس مناسب به کاربران ایرانی توانست بار دیگر برتری خود را ثابت کند.»
دانشور گفت: «تخفیفان در حال حاضر سه شهر تهران، کرج و اصفهان را تحت پوشش قرار داده است و اولین وب‌سایت خرید گروهی ایران دو سال دیگر به افق طلایی خود خواهد رسید.»
تخفیفان در سال ۱۳۹۰ تاسیس و به‌عنوان کارآفرین برتر آن سال شناسایی و تندیس کارآفرین برتر را دریافت کرد. همچنین در سال ۱۳۹۱ نیز تندیس برترین وب‌سایت خرید و تخفیف گروهی ایران را دریافت کرد. در پی این موفقیت‌ها در سال‌های گذشته، امسال نیز از طرف مجتمع استاندارد کشور به‌عنوان فعال‌ترین و بهترین ارایه‌‌دهنده کیفیت خدمات حوزه تجارت الکترونیک شناسایی و تندیس این حوزه را از آن خود کرد.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200