http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
يكشنبه 5 مهر 1394
تخفیف‌های رایتل ویژه بازدیدکنندگان نمایشگاه تلکام
تخفیف‌های رایتل ویژه  بازدیدکنندگان نمایشگاه تلکام

رایتل برای تمامی ‌بازدیدکنندگان از نمایشگاه تلکام هدایا و تخفیف‌های کم نظیری را در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور برای مشترکین خود و سایر بازدید کنندگان از نمایشگاه تلکام 94 هدایایی را در نظر گرفته است.
اولین بسته تخفیفی ویژه تلکام، اهدای سیم‌کارت دیتای رایتل با تخفیف استثنایی به مراجعه کنندگان غرفه رایتل است، بدین ترتیب که با ارایه کارت ملی توسط مشترک، فرایند ثبت نام و فعالسازی سیم‌کارت در محل نمایشگاه انجام شده و سیم‌کارت فعال به مشترک تحویل می‌شود.
هدیه دیگر، اهدای تخفیف 50 درصدی جهت خرید سیم‌کارت اعتباری رایتل به همراه هدایای یک ماهه است که در محل غرفه ی رایتل انجام خواهد شد. براساس این گزارش متقاضیان می‌توانند با مراجعه به غرفه رایتل و وارد کردن شماره ملی خود در وب کیوسک‌های تعبیه شده برای ارایه ووچر (برگه تخفیف)، برگه تخفیف را دریافت کرده و از طریق وب سایت رایتل و یا مراجعه به فروشگاه‌های اصلی رایتل اقدام به خرید سیم‌کارت اعتباری کنند.
گفتنی است هدایای بسته آغازین سیم‌کارت اعتباری شامل 500 مگابایت اینترنت، 10 هزار دقیقه تماس صوتی و10 هزار پیامک درون شبکه ای با اعتبار 30 روز است.
همچنین مشترکین فعلی رایتل در انواع سیم‌کارت‌های اعتباری، دایمی‌و دیتا، می‌توانند با شرکت در نظر سنجی که در نمایشگاه تلکام از طریق وب کیوسک‌های مستقر، انجام می‌شود، هدیه دریافت کنند.
گفتنی است به بازدیدکنندگان از نمایشگاه که به همراه کودک خود در فعالیت‌های جانبی غرفه کودک رایتل مشارکت کنند بن ویژه سیم‌کارت والد و کودک با تخفیف 75 درصد اهدا می‌شود.
رایتل در در سالن 8 و 9 A – 25 نمایشگاه تلکام پذیرای بازدیدکنندگان است.

 


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200