http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
جمعه 5 آبان 1396
لومیا ۵۳۵ بیشترین سهم در پلتفرم ویندوز موبایل را دارد
لومیا ۵۳۵ بیشترین سهم در پلتفرم ویندوز موبایل را دارد

نکته جالب دیگر گزاری AdDuplex مربوط به سهم نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز موبایل در این بازار کوچک است. در حال حاضر ۷۳.۸ درصد از کل گجت ها همچنان از ویندزو ۸.۱ بهره مند هستند و سهم ویندوز ۱۰ موبایل حالا به حدود ۲۱ درصد رسیده است. باقی سهم نیز به ویندزو ۸ با ۷.۱ و ویندوز ۷ با ۱.۲ درصد می رسد.

بنا بر گزارش جدید کمپانی AdDuplex، در حال حاضر تلفن هوشمند لومیا ۵۳۵ با ۱۳ درصد سهم پرکاربردترین موبایل در پلتفرم ویندوز است. لومیا ۶۴۰ با ۱۰.۲ درصد سهم نیز در رده بعدی قرار دارد.

نکته جالب دیگر گزاری AdDuplex مربوط به سهم نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز موبایل در این بازار کوچک است. در حال حاضر ۷۳.۸ درصد از کل گجت ها همچنان از ویندزو ۸.۱ بهره مند هستند و سهم ویندوز ۱۰ موبایل حالا به حدود ۲۱ درصد رسیده است. باقی سهم نیز به ویندزو ۸ با ۷.۱ و ویندوز ۷ با ۱.۲ درصد می رسد.

لومیا ۵۳۵ بیشترین سهم در پلتفرم ویندوز موبایل را دارد

 
 

 

مایکروسافت در در اوایل ماه جولای به پشتیبانی از ویندوز فون پایان داد، این یعنی که از آن تاریخ به بعد موبایل های مجهز به ویندزو ۸.۱ و قدیمی تر از آن دیگر آپدیت های امنیتی و دیگر به روز رسانی ها را از جانب شرکت ردموندی دریافت نکرده و نخواهند کرد.

شاید بتوان گفت که ویندوز در حال نزدیک شدن به پایان حضور خود در قلمروی موبایل هاست. هیچ کدام از ۱۰ موبایل محبوب و پرکاربرد در این پلتفرم آپدیت Fall Creators ویندزو ۱۰ را دریافت نخواهند کرد، این خود می تواند بهترین دلیل برای کوچ کردن آخرین کاربران سیستم عامل مذکور به پلتفرم اندروید یا iOS باشد.

لومیا ۵۳۵ بیشترین سهم در پلتفرم ویندوز موبایل را دارد

 


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200