http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
دوشنبه 6 شهريور 1396
ترفندهای باز کردن قفل آیفون به سرعت و آسانی گذشته
ترفندهای باز کردن قفل آیفون به سرعت و آسانی گذشته

دقت داشته باشید این ویژگی فقط مخصوص دستگاه هایی می باشد که قابلیت Touch ID را دارند

بازکردن گوشی آیفون از حالت قفل بدون فشار دادن دکمه Home در iOS 10

پس از سالها باز کردن قفل صفحه نمایش گوشی های آیفون (iPhone)، اپل بالاخره این شیوه را کنار گذاشت و در حال حاضر با نصب آی او اس 10 (iOS 10)، کاربران باید با فشار دادن دکمه Home گوشی خود، قفل صفحه نمایش آن را باز کنند.دکمه Home

دکمه Home

در iOS 10 برای خارج کردن گوشی آیفون از حالت قفل نیاز است که حتماً دکمه ی Home توسط انگشت فشار داده شود تا با استفاده از فناوری اسکن اثر انگشت، گوشی از حالت قفل خارج گردد. در نسخه های قبلی iOS نیازی نبود که حتماً این دکمه فشرده شود و کافی بود تا دکمه توسط انگشت لمس شود. در صورتی که مایل هستید این ویژگی به حالت گذشته بازگردد در این ترفند به نحوه ی انجام آن خواهیم پرداخت.

برای این کار ابتدا لازم است وارد قسمت تنظیمات یا Setting گوشی شوید، بر روی گزینه General و بعد از آن Accessibility ضربه بزنید؛ در منوی باز شده گزینه ی Home Button را پیدا کنید. این گزینه دقیقا بالای سوئیچ Reachability قرار گرفته است.بعد از این که وارد این بخش شدید، گزینه ی Rest Finger to Open را فعال نمایید. اکنون دستگاه خود را می توانید بدون نیاز به فشردن دکمه Home و تنها با قرار دادن انگشت روی آن باز کنید. دقت داشته باشید این ویژگی فقط مخصوص دستگاه هایی می باشد که قابلیت Touch ID را دارند.

حالا با استفاده از این روش، میتوانید دقیقا با همان سرعت و آسانی گذشته، قفل گوشی تان را باز کنید و اگر می خواهید که تنظیمات به صورت پیش فرض بازگردد، فقط کافی است این گزینه را غیرفعال نمایید.

ترفندهای باز کردن قفل آیفون به سرعت و آسانی گذشته

باز کردن قفل دکمه Home آیفون


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200