http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
دوشنبه 28 تير 1395
تبدیل گوشی به یک پرینتر سه بعدی با OLO
تبدیل گوشی به یک پرینتر سه بعدی با OLO

اگر می‌خواهید یک پرینتر سه‌بعدی داشته باشید، این دستگاه به شما این امکان را می‌دهد تا تنها با داشتن یک گوشی هوشمند، به این آرزو جامه عمل بپوشانید!

به گزارش کلیک، محبوبیت و شهرت پرینتر‌های سه بعدی همواره به علت کاربرد های حرفه‌ای و شخصی در حال افزایش بوده است. در حال حاضر OLO در آستانه موفقیتی چشمگیر است. این دستگاه در آینده‌ای نزدیک قادر خواهد بود تا به شما این امکان را بدهد که در هر مکانی به طور سه‌بعدی پرینت کنید! این چاپگر سه‌بعدی با باتری کار می‌کند و با استفاده از نور صفحه نمایش گوشی هوشمند، اشیاء سه‌بعدی تولید می‌کند.

نحوه کار نیز بدین ترتیب است که شما گوشی خود را در یک قالب قرار می‌دهید که همه چیز را به جز صفحه نمایش پوشش می دهد. سپس نیمه پایینی OLO رل در بالای قالب قرار می‌دهید و رنگ رزین را اضافه می‌کنید.
یمه بالایی را به طور کامل پوشش دهید. سپس، OLO با استفاده از نور صفحه نمایش گوشی هوشمند شما، رنگ رزین را حرارت می‌بخشد و مدل سه‌بعدی شما ساخته می‌شود.
جالب است بدانید که شما می‌توانید هم اشیای انعطاف پذیر و هم اشیای سفت و سخت را بدین ترتیب به صورت سه بعدی پرینت کنید.
شما همچنین می‌توانید اشیاء طراحی شده با هر نرم افزار مدل سازی سه‌بعدی از جمله برنامه های اسکن سه‌بعدی مانند نرم افزار Autodesk 123D Catch را پرینت کنید، و یا این‌که از طرح های از پیش ساخته شده در کتابخانه OLO و یا آن هایی که از طریق رسانه های اجتماعی به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده‌اند، نهایت استفاده را بکنید!
OLO دارای بیش از ۴۰۰ سانتی متر مکعب حجم چاپ است، و شما همچنین می‌توانید اشیاء متعددی را به طور همان زمان چاپ کنید. شما همچنین این امکان را در اختیار دارید تا رزین های مختلف را با هم ترکیب کنید تا اشیای رنگارنگ یا نیمه شفاف را به صورت سه‌بعدی پرینت کنید.
OLO Kickstarter حدودا به مبلغی بالغ بر ۲۹ برابر هدف مالی خود رسیده و تولید را آغاز کرده است. اگر علاقه‌مند به تهیه یک دستگاه OLO هستید، باید کمی صبور باشید، زیرا مهلت پیش خرید آن به پایان رسیده است. اما با این حال شما می توانید وب سایت OLO را به طور منظم چک کنید و در خبرنامه آن‌ها عضو شوید تا در صورت ارائه پیشنهادات برای خرید، از این فرصت استفاده کنید.

 


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200