http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
جمعه 25 اسفند 1396
مسیر رفت و آمد با ویلچر به گوگل مپس اضافه شد
مسیر رفت و آمد با ویلچر به گوگل مپس اضافه شد

بعد از این کار می توانید به تنظیمات اپلیکیشن رفته و حالا وجود یا عدم وجود مسیرهای قابل دسترسی با ویلچر را در این قسمت بررسی کنید.

برای مسیریابی در مسیرهای ویژه رفت و آمد با ویلچر، کافیست پس از وارد کردن مقصد در گوگل مپس و سپس فشردن دکمه Directions، آیکن حمل و نقل عمومی را انتخاب کنید. بعد از این کار می توانید به تنظیمات اپلیکیشن رفته و حالا وجود یا عدم وجود مسیرهای قابل دسترسی با ویلچر را در این قسمت بررسی کنید.

در صورت مشاهده گزینه wheelchair accessible در این بخش، می توانید تیک آن را بزنید تا گوگل مپس راهی را انتخاب کند که افراد ویلچرنشین بدون نیاز به بالا و پایین رفتن از پله یا پل هوایی بتوانند راحت به مقصد خود برسند.


به گفته گوگل، قابلیت مسیریابی با ویلچر گوگل مپس در حال حاضر در شهرهای بزرگ و پر ترددی مثل لندن، توکیو، مکزیکو سیتی، بوستون و سیدنی راه اندازی شده و طی ماه های آینده و به تدریج برای شهرهای بزرگ دیگر دنیا هم ارائه خواهد شد.

 

یکی از قابلیت های خوبی که به کمک مسیریابی با ویلچر گوگل مپس می آید، امکان تماشای پیش نمایش مسیر از طریق سرویس Street View است که تصاویر واضح و ۳۶۰ درجه ای از مسیر پیش رو را به نمایش افراد می گذارد.

گفتنی است که قابلیت مسیریابی با ویلچر فقط برای افراد معلول کاربرد ندارد. اگر چرخ خرید در دست دارید یا کودک تان را با کالسکه جابجا می کنید هم مسیرهای دسترسی با ویلچر می توانند شما را راحت تر و سریع تر به مقصدتان برسانند.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200