http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
سه شنبه 2 شهريور 1395
آخرین اپلیکیشن گوگل پلی که اخیرا به باشگاه میلیاردی ها پیوست
آخرین اپلیکیشن گوگل پلی که اخیرا به باشگاه میلیاردی ها پیوست

آخرین اپلیکیشن گوگل پلی که اخیرا به باشگاه میلیاردی ها پیوسته، چیزی نیست جز اینستاگرام که روز به روز بر محبوبیت آن در میان کاربران اضافه می شود. اپلیکیشن مذکور تا کنون در پلی استور گوگل بیش از یک میلیارد بار دانلود شده، و این در حالیست که فقط حدود 500 میلیون حساب کاربری فعال در آن وجود دارد.

آخرین اپلیکیشن گوگل پلی که اخیرا به باشگاه میلیاردی ها پیوسته، چیزی نیست جز اینستاگرام که روز به روز بر محبوبیت آن در میان کاربران اضافه می شود. اپلیکیشن مذکور تا کنون در پلی استور گوگل بیش از یک میلیارد بار دانلود شده، و این در حالیست که فقط حدود 500 میلیون حساب کاربری فعال در آن وجود دارد.

گفتنی است که این آمار دانلود مرتبط با نصب های منحصر به فرد اینستاگرام روی گجت های اندرویدی نیست، چرا که ممکن است افراد دارای حساب کاربری در این شبکه اجتماعی چندین مرتبه آن را از پلی استور دانلود کرده باشند.

با گذر از مرز یک میلیارد دانلود، اینستاگرام پس از اپ فیسبوک، واتس اپ و فیسبوک مسنجر چهارمین اپلیکیشن تحت تملک غول شبکه های اجتماعی است که به این آمار دانلود می رسد. شایان ذکر است که دستیابی به این آمار و ارقام کار ساده ای برای اینستاگرام نبوده، آن هم در شرایطی که پلتفرم اندروید در حال حاضر تنها از 1.4 میلیارد کاربر فعال میزبانی می کند.

در هر صورت با عبور از مرز بیش از یک میلیارد دانلود، اینستاگرام نوزدهمین اپلیکیشنی است که به این جایگاه رسیده است. حالا باید منتظر ماند و دید که از میان اسنپ چت، توییتر یا پینترست کدام یک می توانند بیستمین اپلیکیشن باشگاه میلیاردی های گوگل پلی باشند.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200