http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
يكشنبه 17 مرداد 1395
مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران به کاربران اینترنت نامحدود هشدار داد
 مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران به کاربران اینترنت نامحدود هشدار داد

صیدی این اظهارات را در واکنش به مشکل کیفیت برخی مشترکان اینترنت اظهار داشته و افزوده است: «بر اساس بررسی های صورت گرفته حدود ۸۵ درصد مشترکان اینترنت از کیفیت سرویس دهی مخابرات راضی هستند و میزان رضایتمندی مشترکان نسبت به سال گذشته با افزایش چشمگیری روبرو است. با این حال برای افزایش کیفیت سرویس دهی اینترنت...

علیرضا صیدی، مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران نسبت به آنچه که آن را «استفاده ی غیرمنصفانه ی برخی مشترکان این شرکت از اینترنت» خوانده هشدار داده و از راهکاری برای برخورد با این موضوع خبر داده است.

صیدی این اظهارات را در واکنش به مشکل کیفیت برخی مشترکان اینترنت اظهار داشته و افزوده است: «بر اساس بررسی های صورت گرفته حدود ۸۵ درصد مشترکان اینترنت از کیفیت سرویس دهی مخابرات راضی هستند و میزان رضایتمندی مشترکان نسبت به سال گذشته با افزایش چشمگیری روبرو است. با این حال برای افزایش کیفیت سرویس دهی اینترنت، کمیته ی بررسی تعیین کیفیت را تشکیل داده ایم تا کیفیت این شبکه بهبود یابد».

وی در ادامه، بخشی از مشکل اختلال در اینترنت مخابرات را از موضوعات فنی خارج دانسته و گفته است: «نوع مصرف تعدادی از مشترکان خاص مخابرات باعث ایجاد مشکل در این باره شده است، به نحوی که این مشترکان به صورت نامتعارف از پهنای باند اینترنت استفاده می کنند و این موضوع باعث می شود سایر کاربران نتوانند به میزان مناسب از اینترنت استفاده کنند».

البته مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران مشکل یاد شده را به قرارداد هایی نسبت می دهد که قبل از سال ۹۰ برای اینترنت منعقد شده است و در توصیف قرارداد های یاد شده اظهار می دارد: «این قرارداد ها برای مشترکان نامحدود مخابرات بوده و آنها به صورت غیرمتعارف از اینترنت دانلود می کنند و یا تجهیزات خاصی برای دانلود نصب کرده اند که باعث اشغال شبکه ی اینترنت می شود».

صیدی با بیان اینکه مشترکان مذکور خسارت مالی زیادی به مخابرات زده اند، تاکید کرده است: «این مشترکان شناسایی شده اند و به زودی راهکار مناسبی برای آنها اعمال می کنیم».


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200